Biuro architektoniczne AJS-ARCHITEKCI

Witamy serdecznie na stronie internetowej biura architektonicznego AJS-ARCHITEKCI.

Znalezienie dobrego architekta nie jest rzeczą łatwą. Odpowiedni fachowiec dysponuje nie tylko talentem i kwalifikacjami, ale też elastycznym podejściem i umiejętnością współpracy z Klientem, na każdym etapie realizacji prac projektowych.

AJS-ARCHITEKCI to nowoczesne studio architektoniczne, złożone z doświadczonych specjalistów i autentycznych pasjonatów swojego zawodu. Wykonujemy projekty wnętrz oraz obiektów budowlanych – zarówno mieszkalnych (mieszkania, domy jedno- i wielorodzinne, luksusowe), jak i budynków przemysłowych oraz usługowych.

Działania AJS-ARCHITEKCI cechują się zaangażowaniem i troską o interesy Klienta. Zapewniamy korzystny stosunek jakości do ceny oraz zadowolenie ze sposobu realizacji zlecenia. Choć nasze biuro mieści się we Wrocławiu, uczestniczyliśmy w tworzeniu projektów poza rejonem Dolnego Śląska, w takich miejscowościach jak Kępno czy Boguchwała.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć w konkretnych zakładkach, a także nawiązując bezpośredni kontakt z naszą pracownią architektoniczną. Satysfakcja gwarantowana.

FILOZOFIA

Tworzymy przestrzeń niezbędną do życia, pracy, odpoczynku i radości. Słowem – do wszystkiego, czego potrzebuje każdy człowiek.

Praca naszych architektów opiera się na zasadzie poszanowania ludzkiej indywidualności.

Wszystkie tworzone przez nas projekty, są wynikiem zaangażowania projektantów i inwestorów dla których pracujemy. Zawsze dążymy do znalezienia złotego środka – tj. optymalnego zestawienia jakości, ceny i czasu.

USŁUGI

W zakres naszej działalności wchodzą następujące usługi:

  • projektowanie budynków mieszkalnych – jednorodzinnych i wielorodzinnych, w tym domów luksusowych;
  • projektowanie budynków komercyjnych i użyteczności publicznej;
  • projektowanie nowych obiektów przemysłowych;
  • przeprojektowywanie, modernizacja i rozbudowa obiektów w zakresie dostosowania ich do potrzeb inwestycyjnych, jak również dostosowanie ich do obowiązujących przepisów i norm;
  • projekty instalacji sanitarnych;
  • analizy terenów pod inwestycję w zakresie możliwości ekonomicznego wykorzystania ich potencjału;
  • sprawdzenie sytuacji prawnej terenu pod względem uwarunkowań planów miejscowych oraz uzbrojenia w media.

Towarzyszymy Państwu na każdym etapie realizacji inwestycji. W imieniu Klienta załatwiamy formalności administracyjne i techniczne, przede wszystkim uzgodnienia umożliwiające prawne rozpoczęcie realizacji. Uczestniczymy też w wyborze wykonawców i negocjujemy z nimi korzystne dla Klienta warunki umowy.

WSPÓŁPRACA

mgr inż. arch. Łukasz Cikacz – wizualizacje, mail:  lucky_l@o2.pl

mgr inż. Krzysztof Ślusarczyk – projekty konstrukcji, mail: k-slusarczyk@o2.pl

mgr inż. Sylwia Krupa – projekty instalacji sanitarnych, mail: sylwiakrupa@o2.pl

profile-2
mgr inż. arch Anna Jaworowska-Swarbuła
Wykształcenie:

1992–1998 Politechnika Wrocławska, Absolwent Wydziału Architektury

Uprawnienia budowlane:

nr 175/00/DUW  uzyskane w 2000r

Przynależność do Izby:

Dolnośląska Izba Architektów